Współpraca

Na tym blogu rządzą koty. Piszą teksty, wrzucają zdjęcia, oceniają, komentują. Serio ;) Człowieki służą do stukania w klawiaturę, robienia zdjęć, karmienia, zabawiania, no wiadomo.

Działamy przede wszystkim na Facebooku i Instagramie, tam jesteśmy stale, tam najwięcej mamy czytelników i fanów, więc oczywiste jest, że wszystko co pojawi się na blogu, zobaczą też człowieki w mediach społecznościowych. Zatem jeśli chcesz z nami współpracować, szczegóły i owszem omówisz z człowiekami, ale efektów spodziewaj się w kocim wydaniu. Post o Twoim produkcie, recenzję Twojej książki napisze kot, czyli ja, czyli Maniek. Nie ma to tamto. Wyłącznie koci punkt widzenia, bo taki jest charakter bloga. Nie zmieni tego nawet tona chrupek ;) No dobra, wszystko pewno ma swoją cenę, ale zasadniczo jest jak jest :)

Jedną z najciekawszych współprac do tej pory prowadziliśmy z Kotem w worku. Zostaliśmy ambasadorem marki i bardzo nam się współpraca podobała, o czym oczywiście nie omieszkałem napisać na blogu, facebooku, instagramie, nawet pokazać na youtube i na Snapchacie @maniekimarcelka ;)

IMG_3906

Z kolei otrzymany od Wydawnictwa EDGARD poradnik “Co jest, kocie?” przeczytaliśmy z przyjemnością i nasza opinia znalazła się na blogu.

_MG_4388

Testujemy też karmę, ale tutaj uprzedzamy że przeszliśmy już na mokrą stronę mocy i z racji kryształów i grubości jemy już tylko mokrą karmę. No a mokrą karmę testujemy np. tak, a więcej we wpisie tutaj.

Srawdzamy też wytrzymałość na nasze tusze przedmiotów użyteczności wszelakiej. Potem relacja z testów wędruje na blog.

 

Wygodę legowisk też jesteśmy w stanie sprawdzić. To znaczy jak się zmieszczę, jest super ;) Na przykład TUTAJ się zmieściłem ;)

Jeżeli spodoba Ci się któreś z naszych zdjęć śmiało zapytaj, czy możesz je wykorzystać i na jakich warunkach. Nasze zdjęcia pojawiły się na przykład w Magazynie Kocie sprawy.
em

Także ten, jakby coś  to napisz@maniekimarcelka.pl

Napisanie maila nie kosztuje ani jednej, ani nawet pół chrupki! :)