Koty lubią szproty, ale to Ty decydujesz, jakie ryby nam kotom serwujesz. Niestety, bo ja bym zaserwował sobie największą rybę świata. Mógłbym jeść i jeść i jeść i końca by nie było :P  No ale ok, może i być mała rybka, byle karma z nią była oznaczona niebieskim znakiem MSC na opakowaniu, który oznacza, że producent karmy jest odpowiedzialny i produkuje ją z ryb i owoców morza pochodzących ze zrównoważonych połowów! Zrównoważonych, czyli  przyjaznych dla środowiska.

Więcej o certyfikacie MSC dowiecie się na stronie MSC.   No a całą akcję, o tym, że koty lubią szproty, ale to Ty decydujesz, jaką rybę je Twój kot, pies, ale też Ty, możecie obserwować na Facebooku.

Żeby  zwrócić Waszą uwagę na niebieski certyfikat, dostaliśmy od MSC mnóstwo rzeczy oznaczonych niebieskimi symbolami akcji. Pokazaliśmy co nieco na naszym Faceboooku i Instagramie, ale im więcej razy rzuci Wam się w oczy niebieska rybka, tym łatwiej ją póżniej znajdziecie w sklepach ;) Zatem nie będziemy sobie żałować i fotorelacji marnować i macie jeszcze trochę naszych zdjęć ;)

Rozpakowywanie, to jest niezła frajda. Te kartonyyyyy :)

koty lubią szproty

Torba na rybne zakupy. Duża. Dużo będziemy z niej jeść :Pkoty lubią szproty koty lubią szproty

koty lubią szprotyRybki ziołowe, wiadomo zawsze spoko :Dkoty lubią szprotykoty lubią szprotykoty lubią szprotyPora obejrzeć nową miejscówkę ;)koty lubią szprotykoty lubią szprotykoty lubią szprotykoty lubią szprotyOraz wypróbować pazurem ;)koty lubią szprotykoty lubią szprotyPosiedzieć w rybie nie zaszkodzi :Dkoty lubią szprotykoty lubią szprotykoty lubią szprotykoty lubią szproty

koty lubią szproty

Łaskawie pozwolić siostrze na testowanie, ewentualnie przez chwilę mogę :Pkoty lubią szproty koty lubią szproty

No i ostatecznie właściwy kot na właściwym miejscu :Pkoty lubią szprotykoty lubią szprotykoty lubią szprotyTo co, kojarzycie już niebieski znaczek, za którym możecie się rozglądać w sklepach? Mam nadzieję, bo zjadłbym szprotkę :D

W wolnej chwili możecie też obejrzeć rybki z zeszłorocznej szprotkowej akcji TUTAJ :)