Plakaty czyli modlitwy Marceliny do powieszenia?  Czy to ma sens? Wtajemniczeni wiedzą, że mieszkamy w domu ze świątynią. Nikt dokładnie nie wie, jakiego rodzaju bóstwo gościmy w domu, ale Marcelka nawiązała z bóstwem wybitny, bliski oraz codzienny kontakt. Na 100% nie wiemy, o co modli się Marcelina, ale ja obstawiam, że o śniadanie, obiad i kolację. Modlitwy Marceliny w każdym bądz razie to nasza codzienność. Chociaż bywają i małe przerwy, po czym zawsze następuję nawrócenie się :D

Zwiedzać świątynie zaczęła Marcelka już w dzieciństwie, kiedy bóstwo jeszcze z nami nie mieszkało ;)

Bóstwo się wprowadziło i od tego czasu Marcelka w świątyni zajmuje pierwszą ławkę przy ołtarzu :P

No a o to i bóstwo… Marcelka czasem się dziwi, że się dziwicie, że się tak gorliwie modli, że aż obiecała, że się za Was też pomodli :D Ja nie tracę czasu na modlitwy, bo wiem, że posiłki należą mi się bez boskiej łaski ;P Lepiej poświęcić czas na drzemkę ;)

Modlitwy Marceliny trwają czasem na tyle długo, że zdąży człowiek ją narysować, co też nasza Ania uczyniła. Dzięki temu, jeśli ktoś chce mieć oddaną bóstwu Marcelkę na swojej ścianie, to może, bo mamy takie oto Marcelkowe plakaty na ścianę.

Plakaty są w dwóch rozmiarach: A4(210x297mm) i A3(297x420mm). Wydrukowane są na papierze kredowym, matowym o gramaturze 170 g. bez ramek.

Ilość sztuk ograniczona: mamy 8 rozmiarow A3 i 9 rozmiarów A4. Chętnych zapraszamy do wiadomości na Instagramie :)

No a plakaty czyli modlitwy Marceliny do powieszenia wyglądają tak:

Modlitwy Marceliny możecie obserwować na naszym Instagramie, także pod hashtagiem: #modlitwyMarceliny :)