Szybki prezent dla leniwych, taki prawie “zrób to sam”, to koci plakat. Drukujecie, wkładacie w ramkę i już kociara, kociarz, albo Ty, w mieszkaniu macie kota dodatkowego. Na ścianie, na półce, jak kto woli. Inspiracji w internecie jest mnóstwo. Można trafić na darmowe, całkowicie legalne ;) kocie plakaty.

U nas stoi taki, znaleziony na blogu:  mavelo.pl Sama prawda, to jest ;) Plakaty na blogu do pobrania w poście TUTAJ.

img_9039

Darmowe plakaty znależliśmy też TUTAJ i TU też :) Ania miała w planach zrobić dla Was różne plakaty, ale Jej leniwość przekracza wszelkie normy, a tłumaczy to brakiem czasu. Może coś w tym czasie jest, bo ze mną bawić się czasu też nie ma :P

Na blogu mavelo.pl do pobrania również kocie zakładki do książek. Tylko wydrukować i można czytać w ich towarzystwie :) TUTAJ post z plikami do pobrania. Jeszcze są słodkie kocie pudełaczka – KLIK :D

blog

Leniwa Ania w wyrazie skruchy przygotowała nasz stary rysunek do druku w formacie A4. Jeśli ktoś by chciał, może go pobrać po klinięciu w obrazek :)

mankikubek

Trzecia część postów prezentowych serii DIY chyba wyjdzie nam w częściach mniejszych i kilku, oczywiście też z winy Ani :P Dziękuję za uwagę ;)